Hakkımızda


A grubu Turizm belgesine sahip olan DOKTOROĞLU EGE TURİZM TİC.LTD.ŞTİ, 1947 yılından bu yana turizm sektörünün en köklü kuruluşlarından biri olarak uçak bileti satışı ve hizmetiyle sektörün önde gelen IATA seyahat acentesidir.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA -International  Air Transport Association) üyesi olarak  ülkemizde faaliyet gösteren Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus hava yollarının ve tüm dünyada Air France, Alitalia, Aegean Airlines, British Airways, Cathay-Pacific, Czech Airlines, Emirates, Egyptair, Etihad Airways, Gulf Air, KLM, Lufthansa, Malaysian Air, Qatar Airlines ,Swiss Air, Singapore Airlines, United Air gibi dünyanın önde gelen hava yollarının yetkili bilet satış acenteliğini yapmaktadır. Sadece uçak bilet satışı değil size özel, seyahat danışmanlığı ile de hizmetinizdeyiz.

Acentemiz Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan Denizcilik sektörüne hizmet vermektedir. Ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren denizcilik sektörüne ve diğer tüm kurumsal müşterilerimize daha hızlı servis verebilmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve acil durumlar için 24 saat servis verebilecek şekilde yapılanmış ve kurumsal müşterilerine “acil telefon hattı “tahsis etmiştir.

DOKTOROGLU EGE TURİZM TİC.LTD.ŞTİ,  yaratıcı insan gücünü ve gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanan, sektörü çok iyi tanıyan, müşteri odaklı ve müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde tutan bir şirket olup siz değerli müşterilerimize, hizmetleri en iyi şekilde sunmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

img0015

img0016